CLL Open 2018-2019

Reeks 1

ChessLooks R1 2018-2019


194
(©) FRBE 2005 PairTwo 6.13 (2015/08/10)
Org. : ChessLooks Lier ,Lier ,2018
, Tempo : Fisher
Tie BreakPts, Onderling Res, aantal overwinningen , SonneBorn-Berger, Koya, Zwart Gewonnen
V.S.F.

R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10
Amerikaanse klassering

Eindklassement
   Tit Naam                    ELO    V/M  Club    Lan    Ptn   Res   Win   S B   Koy   +Zwa 
  1    Fleerackers Willy      (2006)  -            BEL   6.0/10 ---     4  0.00   0.0     0 
  2    Verrijssen Patrick     (1936)  -            BEL   6.0/10 ---     3  0.00   0.0     0 
  3    Van Den Bossche Gunter (1871)  -            BEL   5.5/10 0.0     0  0.00   0.0     0 
  4    Jansen Robbert         (1687)  -            NED   5.0/10 0.0     0  0.00   0.0     0 
  5    Rogmans Jelle          (1927)  -            BEL   1.5/10 0.0     0  0.00   0.0     0 
  6    Appeltans Simon        (1733)  -            BEL   0.0/10 0.0     0  0.00   0.0     0 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (21-09-2018)
  1 Fleerackers Willy     ( 1)  1-0  Appeltans Simon       ( 6) 
  2 Jansen Robbert        ( 2)  0-1  Verrijssen Patrick    ( 5) 
  3 Rogmans Jelle         ( 3)  ½-½  Van Den Bossche Gunter( 4) 
(Go to Top)
Ronde 2 (05-10-2018)
  1 Appeltans Simon       ( 6)  0-1  Van Den Bossche Gunter( 4) 
  2 Verrijssen Patrick    ( 5)  ½-½  Rogmans Jelle         ( 3) 
  3 Fleerackers Willy     ( 1)  0-1  Jansen Robbert        ( 2) 
(Go to Top)
Ronde 3 (19-10-2018)
  1 Jansen Robbert        ( 2)  1-0ffAppeltans Simon       ( 6) 
  2 Rogmans Jelle         ( 3)  0-0ffFleerackers Willy     ( 1) 
  3 Van Den Bossche Gunter( 4)  1-0  Verrijssen Patrick    ( 5) 
(Go to Top)
Ronde 4 (16-11-2018)
  1 Appeltans Simon       ( 6)  0-1  Verrijssen Patrick    ( 5) 
  2 Fleerackers Willy     ( 1)  1-0  Van Den Bossche Gunter( 4) 
  3 Jansen Robbert        ( 2)  1-0  Rogmans Jelle         ( 3) 
(Go to Top)
Ronde 5 (30-11-2018)
  1 Rogmans Jelle         ( 3)  0-0ffAppeltans Simon       ( 6) 
  2 Van Den Bossche Gunter( 4)  ½-½  Jansen Robbert        ( 2) 
  3 Verrijssen Patrick    ( 5)  0-1  Fleerackers Willy     ( 1) 
(Go to Top)
Ronde 6 (04-01-2019)
  1 Van Den Bossche Gunter( 4)  0-0ffRogmans Jelle         ( 3) 
  2 Verrijssen Patrick    ( 5)  ½-½  Jansen Robbert        ( 2) 
  3 Appeltans Simon       ( 6)  0-1ffFleerackers Willy     ( 1) 
(Go to Top)
Ronde 7 (05-04-2019)
  1 Jansen Robbert        ( 2)  0-1  Fleerackers Willy     ( 1) 
  2 Rogmans Jelle         ( 3)  ½-½  Verrijssen Patrick    ( 5) 
  3 Van Den Bossche Gunter( 4)  1-0ffAppeltans Simon       ( 6) 
(Go to Top)
Ronde 8 (03-05-2019)
  1 Verrijssen Patrick    ( 5)  1-0  Van Den Bossche Gunter( 4) 
  2 Fleerackers Willy     ( 1)  0-0ffRogmans Jelle         ( 3) 
  3 Appeltans Simon       ( 6)  0-1ffJansen Robbert        ( 2) 
(Go to Top)
Ronde 9 (24-05-2019)
  1 Rogmans Jelle         ( 3)  0-0ffJansen Robbert        ( 2) 
  2 Van Den Bossche Gunter( 4)  ½-½  Fleerackers Willy     ( 1) 
  3 Verrijssen Patrick    ( 5)  1-0ffAppeltans Simon       ( 6) 
(Go to Top)
Ronde 10 (07-06-2019)
  1 Fleerackers Willy     ( 1)  ½-½  Verrijssen Patrick    ( 5) 
  2 Jansen Robbert        ( 2)  0-1  Van Den Bossche Gunter( 4) 
  3 Appeltans Simon       ( 6)  0-0ffRogmans Jelle         ( 3) 
(Go to Top)

Reeks 2

CK ChessLooks Lier 2018-2019


194
(©) FRBE 2005 PairTwo 6.13 (2015/08/10)
Org. : ChessLooks Lier ,Lier ,2018
, Tempo : Fischer
Tie BreakPts, Onderling Res, aantal overwinningen , SonneBorn-Berger, Koya, Zwart Gewonnen
V.S.F.

R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10
Amerikaanse klassering

Eindklassement
   Tit Naam                    ELO    V/M  Club    Lan    Ptn   Res   Win   S B   Koy   +Zwa 
  1    Verbeeck Kevin         (1819)  -            BEL   8.0/10 0.0     0  0.00   0.0     0 
  2    Demeersseman Rudi      (1523)  -            BEL   6.5/10 0.0     0  0.00   0.0     0 
  3    Pattyn Luc             (1734)  -            BEL   6.0/10 0.0     0  0.00   0.0     0 
  4    Guldentops Pierre      (1675)  -            BEL   5.0/10 0.0     0  0.00   0.0     0 
  5    Laporte Erik           (1644)  -            BEL   4.5/10 0.0     0  0.00   0.0     0 
  6    Vinckens Edward        (1440)  -            BEL   0.0/10 0.0     0  0.00   0.0     0 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (21-09-2018)
  1 Vinckens Edward       ( 1)  0-1  Laporte Erik          ( 6) 
  2 Guldentops Pierre     ( 2)  0-1  Verbeeck Kevin        ( 5) 
  3 Pattyn Luc            ( 3)  0-1  Demeersseman Rudi     ( 4) 
(Go to Top)
Ronde 2 (05-10-2018)
  1 Laporte Erik          ( 6)  0-1  Demeersseman Rudi     ( 4) 
  2 Verbeeck Kevin        ( 5)  1-0  Pattyn Luc            ( 3) 
  3 Vinckens Edward       ( 1)  0-1  Guldentops Pierre     ( 2) 
(Go to Top)
Ronde 3 (19-10-2018)
  1 Guldentops Pierre     ( 2)  1-0  Laporte Erik          ( 6) 
  2 Pattyn Luc            ( 3)  1-0  Vinckens Edward       ( 1) 
  3 Demeersseman Rudi     ( 4)  0-1  Verbeeck Kevin        ( 5) 
(Go to Top)
Ronde 4 (16-11-2018)
  1 Laporte Erik          ( 6)  ½-½  Verbeeck Kevin        ( 5) 
  2 Vinckens Edward       ( 1)  0-1  Demeersseman Rudi     ( 4) 
  3 Guldentops Pierre     ( 2)  0-1  Pattyn Luc            ( 3) 
(Go to Top)
Ronde 5 (30-11-2018)
  1 Pattyn Luc            ( 3)  1-0  Laporte Erik          ( 6) 
  2 Demeersseman Rudi     ( 4)  1-0  Guldentops Pierre     ( 2) 
  3 Verbeeck Kevin        ( 5)  1-0  Vinckens Edward       ( 1) 
(Go to Top)
Ronde 6 (04-01-2019)
  1 Demeersseman Rudi     ( 4)  ½-½  Pattyn Luc            ( 3) 
  2 Verbeeck Kevin        ( 5)  0-1  Guldentops Pierre     ( 2) 
  3 Laporte Erik          ( 6)  1-0  Vinckens Edward       ( 1) 
(Go to Top)
Ronde 7 (05-04-2019)
  1 Guldentops Pierre     ( 2)  1-0  Vinckens Edward       ( 1) 
  2 Pattyn Luc            ( 3)  ½-½  Verbeeck Kevin        ( 5) 
  3 Demeersseman Rudi     ( 4)  1-0  Laporte Erik          ( 6) 
(Go to Top)
Ronde 8 (03-05-2019)
  1 Verbeeck Kevin        ( 5)  1-0  Demeersseman Rudi     ( 4) 
  2 Vinckens Edward       ( 1)  0-1  Pattyn Luc            ( 3) 
  3 Laporte Erik          ( 6)  1-0  Guldentops Pierre     ( 2) 
(Go to Top)
Ronde 9 (24-05-2019)
  1 Pattyn Luc            ( 3)  1-0  Guldentops Pierre     ( 2) 
  2 Demeersseman Rudi     ( 4)  1-0  Vinckens Edward       ( 1) 
  3 Verbeeck Kevin        ( 5)  1-0  Laporte Erik          ( 6) 
(Go to Top)
Ronde 10 (07-06-2019)
  1 Vinckens Edward       ( 1)  0-1  Verbeeck Kevin        ( 5) 
  2 Guldentops Pierre     ( 2)  1-0  Demeersseman Rudi     ( 4) 
  3 Laporte Erik          ( 6)  1-0  Pattyn Luc            ( 3) 
(Go to Top)

Reeks 3

 

CK ChessLooks Lier 2018-2019

 

 

 

194
(©) FRBE 2005 PairTwo 6.13 (2015/08/10)
Org. : ChessLooks Lier ,Lier ,2018
, Tempo : Fischer
Tie Break Pts, Onderling Res, aantal overwinningen , SonneBorn-Berger, Koya, Zwart Gewonnen
V.S.F.

 

 

 

R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10
Amerikaanse klassering

 

Eindklassement
   Tit Naam                    ELO     V/M  Club    Lan    Ptn  Res   Win   S B   Koy   +Zwa 
  1    Laeremans Louis        (1385N)  -            BEL   8.0/9 0.0     0  0.00   0.0     0 
  2    Govaerts Christophe    (1267N)  -            BEL   6.0/9 0.0     0  0.00   0.0     0 
  3    Lambrechts Pieter      (1165N)  -            BEL   5.5/9 0.0     0  0.00   0.0     0 
  4    Deserf Jessie          (1106N)  -            BEL   3.5/9 0.0     0  0.00   0.0     0 
  5    Yarrid Dhooghe         (   0 )  M            BEL   2.0/5 0.0     0  0.00   0.0     0 
  6    Daems Karolien         (   0 )  -            BEL   0.0/9 0.0     0  0.00   0.0     0 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (21-09-2018)
  1 Laeremans Louis       ( 1)   -   Yarrid Dhooghe        ( 6) 
  2 Daems Karolien        ( 2)  0-1  Govaerts Christophe   ( 5) 
  3 Lambrechts Pieter     ( 3)  1-0  Deserf Jessie         ( 4) 
(Go to Top)
Ronde 2 (05-10-2018)
  1 Yarrid Dhooghe        ( 6)   -   Deserf Jessie         ( 4) 
  2 Govaerts Christophe   ( 5)  1-0  Lambrechts Pieter     ( 3) 
  3 Laeremans Louis       ( 1)  1-0  Daems Karolien        ( 2) 
(Go to Top)
Ronde 3 (19-10-2018)
  1 Daems Karolien        ( 2)   -   Yarrid Dhooghe        ( 6) 
  2 Lambrechts Pieter     ( 3)  ½-½  Laeremans Louis       ( 1) 
  3 Deserf Jessie         ( 4)  0-1  Govaerts Christophe   ( 5) 
(Go to Top)
Ronde 4 (16-11-2018)
  1 Yarrid Dhooghe        ( 6)   -   Govaerts Christophe   ( 5) 
  2 Laeremans Louis       ( 1)  1-0  Deserf Jessie         ( 4) 
  3 Daems Karolien        ( 2)  0-1  Lambrechts Pieter     ( 3) 
(Go to Top)
Ronde 5 (30-11-2018)
  1 Lambrechts Pieter     ( 3)   -   Yarrid Dhooghe        ( 6) 
  2 Deserf Jessie         ( 4)  1-0  Daems Karolien        ( 2) 
  3 Govaerts Christophe   ( 5)  0-1  Laeremans Louis       ( 1) 
(Go to Top)
Ronde 6 (04-01-2019)
  1 Deserf Jessie         ( 4)  1-0  Lambrechts Pieter     ( 3) 
  2 Govaerts Christophe   ( 5)  1-0  Daems Karolien        ( 2) 
  3 Yarrid Dhooghe        ( 6)  0-1  Laeremans Louis       ( 1) 
(Go to Top)
Ronde 7 (05-04-2019)
  1 Daems Karolien        ( 2)  0-1  Laeremans Louis       ( 1) 
  2 Lambrechts Pieter     ( 3)  1-0  Govaerts Christophe   ( 5) 
  3 Deserf Jessie         ( 4)  0-1  Yarrid Dhooghe        ( 6) 
(Go to Top)
Ronde 8 (03-05-2019)
  1 Govaerts Christophe   ( 5)  1-0  Deserf Jessie         ( 4) 
  2 Laeremans Louis       ( 1)  1-0  Lambrechts Pieter     ( 3) 
  3 Yarrid Dhooghe        ( 6)  1-0  Daems Karolien        ( 2) 
(Go to Top)
Ronde 9 (24-05-2019)
  1 Lambrechts Pieter     ( 3)  1-0  Daems Karolien        ( 2) 
  2 Deserf Jessie         ( 4)  ½-½  Laeremans Louis       ( 1) 
  3 Govaerts Christophe   ( 5)  1-0  Yarrid Dhooghe        ( 6) 
(Go to Top)
Ronde 10 (07-06-2019)
  1 Laeremans Louis       ( 1)  1-0  Govaerts Christophe   ( 5) 
  2 Daems Karolien        ( 2)  0-1  Deserf Jessie         ( 4) 
  3 Yarrid Dhooghe        ( 6)  0-1  Lambrechts Pieter     ( 3) 
(Go to Top)