CLL Open 2016-2017

ChessLooks Open

 

194
(©) FRBE 2005 PairTwo 5.66 : 2014/06/25
Org. : ChessLooks Lier ,Lier ,2016
, Tempo : modern Fischer tempo
Tie Break Pts, Kashdan, SonneBorn-Berger, Koya, Onderling Res, Zwart Gewonnen
V.S.F.

 

R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
Amerikaanse klassering

 

Eindklassement
    Naam                    ELO     ClNr     Ptn   Pres 
  1 Verbeeck Kevin         (1884N)   194   6.5/9   1870 
  2 Guldentops Pierre      (1687N)   194   6.0/9   1806 
  3 Fleerackers Willy      (1956N)   101   6.0/9   2062 
  4 Verrijssen Patrick     (1922N)   194   6.0/9   1837 
  5 Rogmans Jelle          (1949N)   182   5.5/9   1798 
  6 Vervloet Staf          (1604N)   185   5.0/9   1646 
  7 Serafimov Radoslav     (   0 )   192   3.0/9   1595 
  8 Demeersseman Rudi      (1475N)   194   2.5/9   1360 
  9 Laporte Erik           (1620N)   194   2.5/9   1515 
 10 Laeremans Louis        (1384N)   182   2.0/9   1375 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (11-11-2016)
  1 Vervloet Staf         ( 1) ( 5.0) 1-0  Demeersseman Rudi     (10) ( 2.5)
  2 Serafimov Radoslav    ( 2) ( 3.0) 1-0  Laeremans Louis       ( 9) ( 2.0)
  3 Fleerackers Willy     ( 3) ( 6.0) ½-½  Verbeeck Kevin        ( 8) ( 6.5)
  4 Guldentops Pierre     ( 4) ( 6.0) 1-0  Rogmans Jelle         ( 7) ( 5.5)
  5 Laporte Erik          ( 5) ( 2.5) ½-½  Verrijssen Patrick    ( 6) ( 6.0)
(Go to Top)
Ronde 2 (02-12-2016)
  1 Demeersseman Rudi     (10) ( 2.5) 0-1  Verrijssen Patrick    ( 6) ( 6.0)
  2 Rogmans Jelle         ( 7) ( 5.5) 1-0  Laporte Erik          ( 5) ( 2.5)
  3 Verbeeck Kevin        ( 8) ( 6.5) 1-0  Guldentops Pierre     ( 4) ( 6.0)
  4 Laeremans Louis       ( 9) ( 2.0) 0-1  Fleerackers Willy     ( 3) ( 6.0)
  5 Vervloet Staf         ( 1) ( 5.0) 0-1  Serafimov Radoslav    ( 2) ( 3.0)
(Go to Top)
Ronde 3 (03-02-2017)
  1 Serafimov Radoslav    ( 2) ( 3.0) 0-1  Demeersseman Rudi     (10) ( 2.5)
  2 Fleerackers Willy     ( 3) ( 6.0) 0-1ffVervloet Staf         ( 1) ( 5.0)
  3 Guldentops Pierre     ( 4) ( 6.0) 1-0  Laeremans Louis       ( 9) ( 2.0)
  4 Laporte Erik          ( 5) ( 2.5) 0-1  Verbeeck Kevin        ( 8) ( 6.5)
  5 Verrijssen Patrick    ( 6) ( 6.0) ½-½  Rogmans Jelle         ( 7) ( 5.5)
(Go to Top)
Ronde 4 (03-03-2017)
  1 Demeersseman Rudi     (10) ( 2.5) 0-1  Rogmans Jelle         ( 7) ( 5.5)
  2 Verbeeck Kevin        ( 8) ( 6.5) ½-½  Verrijssen Patrick    ( 6) ( 6.0)
  3 Laeremans Louis       ( 9) ( 2.0) ½-½  Laporte Erik          ( 5) ( 2.5)
  4 Vervloet Staf         ( 1) ( 5.0) 0-1  Guldentops Pierre     ( 4) ( 6.0)
  5 Serafimov Radoslav    ( 2) ( 3.0) 0-1  Fleerackers Willy     ( 3) ( 6.0)
(Go to Top)
Ronde 5 (06-04-2017)
  1 Fleerackers Willy     ( 3) ( 6.0) 0-1ffDemeersseman Rudi     (10) ( 2.5)
  2 Guldentops Pierre     ( 4) ( 6.0) 1-0  Serafimov Radoslav    ( 2) ( 3.0)
  3 Laporte Erik          ( 5) ( 2.5) 0-1  Vervloet Staf         ( 1) ( 5.0)
  4 Verrijssen Patrick    ( 6) ( 6.0) ½-½  Laeremans Louis       ( 9) ( 2.0)
  5 Rogmans Jelle         ( 7) ( 5.5) ½-½  Verbeeck Kevin        ( 8) ( 6.5)
(Go to Top)
Ronde 6 (27-04-2017)
  1 Demeersseman Rudi     (10) ( 2.5) 0-1  Verbeeck Kevin        ( 8) ( 6.5)
  2 Laeremans Louis       ( 9) ( 2.0) ½-½  Rogmans Jelle         ( 7) ( 5.5)
  3 Vervloet Staf         ( 1) ( 5.0) 0-1  Verrijssen Patrick    ( 6) ( 6.0)
  4 Serafimov Radoslav    ( 2) ( 3.0) 1-0  Laporte Erik          ( 5) ( 2.5)
  5 Fleerackers Willy     ( 3) ( 6.0) 1-0  Guldentops Pierre     ( 4) ( 6.0)
(Go to Top)
Ronde 7 (12-05-2017)
  1 Guldentops Pierre     ( 4) ( 6.0) 1-0  Demeersseman Rudi     (10) ( 2.5)
  2 Laporte Erik          ( 5) ( 2.5) ½-½  Fleerackers Willy     ( 3) ( 6.0)
  3 Verrijssen Patrick    ( 6) ( 6.0) 1-0  Serafimov Radoslav    ( 2) ( 3.0)
  4 Rogmans Jelle         ( 7) ( 5.5) 1-0  Vervloet Staf         ( 1) ( 5.0)
  5 Verbeeck Kevin        ( 8) ( 6.5) 1-0  Laeremans Louis       ( 9) ( 2.0)
(Go to Top)
Ronde 8 (26-05-2017)
  1 Demeersseman Rudi     (10) ( 2.5) ½-½  Laeremans Louis       ( 9) ( 2.0)
  2 Vervloet Staf         ( 1) ( 5.0) 1-0  Verbeeck Kevin        ( 8) ( 6.5)
  3 Serafimov Radoslav    ( 2) ( 3.0) 0-1  Rogmans Jelle         ( 7) ( 5.5)
  4 Fleerackers Willy     ( 3) ( 6.0) 1-0  Verrijssen Patrick    ( 6) ( 6.0)
  5 Guldentops Pierre     ( 4) ( 6.0) 1-0  Laporte Erik          ( 5) ( 2.5)
(Go to Top)
Ronde 9 (09-06-2017)
  1 Laporte Erik          ( 5) ( 2.5) 1-0  Demeersseman Rudi     (10) ( 2.5)
  2 Verrijssen Patrick    ( 6) ( 6.0) 1-0  Guldentops Pierre     ( 4) ( 6.0)
  3 Rogmans Jelle         ( 7) ( 5.5) 0-1  Fleerackers Willy     ( 3) ( 6.0)
  4 Verbeeck Kevin        ( 8) ( 6.5) 1-0  Serafimov Radoslav    ( 2) ( 3.0)
  5 Laeremans Louis       ( 9) ( 2.0) 0-1  Vervloet Staf         ( 1) ( 5.0)
(Go to Top)

 

 
  ChessLooks Open
Spelers ELO Prest   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ptn Kas S B Koy Res +Zw 1/2 Punten
Vervloet Staf M 1604 N 1646 1   0 1 0 1 0 0 1 1 1 5.0 0 0.00 0.0 592281071.5 1305020495
                   
Serafimov Radoslav M 0 1595 2 1   0 0 1 0 0 0 1 0 3.0 -2103554160 233771539.00 19.5 0.0 0
           
Fleerackers Willy M 1956 N 2062 3 0 1   1 ½ 1 1 ½ 1 0 6.0 2914464 0.00 426491089.5 100668507.0 2424896
                       
Guldentops Pierre M 1687 N 1806 4 1 1 0   1 0 1 0 1 1 6.0 7929939 1900572.75 3571762.5 3637289.0 7602287
                       
Laporte Erik M 1620 N 1515 5 0 0 ½ 0   ½ 0 0 ½ 1 2.5 6029349 1982492.75 3801145.5 3571762.5 3276851
         
Verrijssen Patrick M 1922 N 1837 6 1 1 0 1 ½   ½ ½ ½ 1 6.0 7536732 1654810.00 3538998.0 1638425.5 6553646
                       
Rogmans Jelle M 1949 N 1798 7 1 1 0 0 1 ½   ½ ½ 1 5.5 7077996 737291.00 1638424.5 1835035.0 56
                     
Verbeeck Kevin M 1884 N 1870 8 0 1 ½ 1 1 ½ ½   1 1 6.5 0 33381997.00 134222933.0 0.0 0
                         
Laeremans Louis M 1384 N 1375 9 0 0 0 0 ½ ½ ½ 0   ½ 2.0 0 0.00 0.0 0.0 0
       
Demeersseman Rudi M 1475 N 1360 10 0 1 1 0 0 0 0 0 ½   2.5 0 0.00 0.0 8.5 0
         

 

R111-11-20161-102-93-84-75-6R202-12-201610- 67-58-49-31-2R303-02-20172-103-14-95-86-7R403-03-201710- 78-69-51-42-3R506-04-20173-104-25-16-97-8R627-04-201710- 89-71-62-53-4R712-05-20174-105-36-27-18-9R826-05-201710- 91-82-73-64-5R909-06-20175-106-47-38-29-1

  Datum : Paring

(©) FRBE 2005PairTwo 5.66 : 2014/06/25

CLL Open 2018-2019

Reeks 1

ChessLooks R1 2018-2019

 

194
(©) FRBE 2005 PairTwo 6.13 (2015/08/10)
Org. : ChessLooks Lier ,Lier ,2018
, Tempo : Fisher
Tie Break Pts, Onderling Res, aantal overwinningen , SonneBorn-Berger, Koya, Zwart Gewonnen
V.S.F.

 

R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10
Amerikaanse klassering

 

Eindklassement
   Tit Naam                    ELO    V/M  Club    Lan    Ptn   Res   Win   S B   Koy   +Zwa 
  1    Fleerackers Willy      (2006)  -            BEL   6.0/10 ---     4  0.00   0.0     0 
  2    Verrijssen Patrick     (1936)  -            BEL   6.0/10 ---     3  0.00   0.0     0 
  3    Van Den Bossche Gunter (1871)  -            BEL   5.5/10 0.0     0  0.00   0.0     0 
  4    Jansen Robbert         (1687)  -            NED   5.0/10 0.0     0  0.00   0.0     0 
  5    Rogmans Jelle          (1927)  -            BEL   1.5/10 0.0     0  0.00   0.0     0 
  6    Appeltans Simon        (1733)  -            BEL   0.0/10 0.0     0  0.00   0.0     0 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (21-09-2018)
  1 Fleerackers Willy     ( 1)  1-0  Appeltans Simon       ( 6) 
  2 Jansen Robbert        ( 2)  0-1  Verrijssen Patrick    ( 5) 
  3 Rogmans Jelle         ( 3)  ½-½  Van Den Bossche Gunter( 4) 
(Go to Top)
Ronde 2 (05-10-2018)
  1 Appeltans Simon       ( 6)  0-1  Van Den Bossche Gunter( 4) 
  2 Verrijssen Patrick    ( 5)  ½-½  Rogmans Jelle         ( 3) 
  3 Fleerackers Willy     ( 1)  0-1  Jansen Robbert        ( 2) 
(Go to Top)
Ronde 3 (19-10-2018)
  1 Jansen Robbert        ( 2)  1-0ffAppeltans Simon       ( 6) 
  2 Rogmans Jelle         ( 3)  0-0ffFleerackers Willy     ( 1) 
  3 Van Den Bossche Gunter( 4)  1-0  Verrijssen Patrick    ( 5) 
(Go to Top)
Ronde 4 (16-11-2018)
  1 Appeltans Simon       ( 6)  0-1  Verrijssen Patrick    ( 5) 
  2 Fleerackers Willy     ( 1)  1-0  Van Den Bossche Gunter( 4) 
  3 Jansen Robbert        ( 2)  1-0  Rogmans Jelle         ( 3) 
(Go to Top)
Ronde 5 (30-11-2018)
  1 Rogmans Jelle         ( 3)  0-0ffAppeltans Simon       ( 6) 
  2 Van Den Bossche Gunter( 4)  ½-½  Jansen Robbert        ( 2) 
  3 Verrijssen Patrick    ( 5)  0-1  Fleerackers Willy     ( 1) 
(Go to Top)
Ronde 6 (04-01-2019)
  1 Van Den Bossche Gunter( 4)  0-0ffRogmans Jelle         ( 3) 
  2 Verrijssen Patrick    ( 5)  ½-½  Jansen Robbert        ( 2) 
  3 Appeltans Simon       ( 6)  0-1ffFleerackers Willy     ( 1) 
(Go to Top)
Ronde 7 (05-04-2019)
  1 Jansen Robbert        ( 2)  0-1  Fleerackers Willy     ( 1) 
  2 Rogmans Jelle         ( 3)  ½-½  Verrijssen Patrick    ( 5) 
  3 Van Den Bossche Gunter( 4)  1-0ffAppeltans Simon       ( 6) 
(Go to Top)
Ronde 8 (03-05-2019)
  1 Verrijssen Patrick    ( 5)  1-0  Van Den Bossche Gunter( 4) 
  2 Fleerackers Willy     ( 1)  0-0ffRogmans Jelle         ( 3) 
  3 Appeltans Simon       ( 6)  0-1ffJansen Robbert        ( 2) 
(Go to Top)
Ronde 9 (24-05-2019)
  1 Rogmans Jelle         ( 3)  0-0ffJansen Robbert        ( 2) 
  2 Van Den Bossche Gunter( 4)  ½-½  Fleerackers Willy     ( 1) 
  3 Verrijssen Patrick    ( 5)  1-0ffAppeltans Simon       ( 6) 
(Go to Top)
Ronde 10 (07-06-2019)
  1 Fleerackers Willy     ( 1)  ½-½  Verrijssen Patrick    ( 5) 
  2 Jansen Robbert        ( 2)  0-1  Van Den Bossche Gunter( 4) 
  3 Appeltans Simon       ( 6)  0-0ffRogmans Jelle         ( 3) 
(Go to Top)

Reeks 2

CK ChessLooks Lier 2018-2019

 

194
(©) FRBE 2005 PairTwo 6.13 (2015/08/10)
Org. : ChessLooks Lier ,Lier ,2018
, Tempo : Fischer
Tie Break Pts, Onderling Res, aantal overwinningen , SonneBorn-Berger, Koya, Zwart Gewonnen
V.S.F.

 

R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10
Amerikaanse klassering

 

Eindklassement
   Tit Naam                    ELO    V/M  Club    Lan    Ptn   Res   Win   S B   Koy   +Zwa 
  1    Verbeeck Kevin         (1819)  -            BEL   8.0/10 0.0     0  0.00   0.0     0 
  2    Demeersseman Rudi      (1523)  -            BEL   6.5/10 0.0     0  0.00   0.0     0 
  3    Pattyn Luc             (1734)  -            BEL   6.0/10 0.0     0  0.00   0.0     0 
  4    Guldentops Pierre      (1675)  -            BEL   5.0/10 0.0     0  0.00   0.0     0 
  5    Laporte Erik           (1644)  -            BEL   4.5/10 0.0     0  0.00   0.0     0 
  6    Vinckens Edward        (1440)  -            BEL   0.0/10 0.0     0  0.00   0.0     0 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (21-09-2018)
  1 Vinckens Edward       ( 1)  0-1  Laporte Erik          ( 6) 
  2 Guldentops Pierre     ( 2)  0-1  Verbeeck Kevin        ( 5) 
  3 Pattyn Luc            ( 3)  0-1  Demeersseman Rudi     ( 4) 
(Go to Top)
Ronde 2 (05-10-2018)
  1 Laporte Erik          ( 6)  0-1  Demeersseman Rudi     ( 4) 
  2 Verbeeck Kevin        ( 5)  1-0  Pattyn Luc            ( 3) 
  3 Vinckens Edward       ( 1)  0-1  Guldentops Pierre     ( 2) 
(Go to Top)
Ronde 3 (19-10-2018)
  1 Guldentops Pierre     ( 2)  1-0  Laporte Erik          ( 6) 
  2 Pattyn Luc            ( 3)  1-0  Vinckens Edward       ( 1) 
  3 Demeersseman Rudi     ( 4)  0-1  Verbeeck Kevin        ( 5) 
(Go to Top)
Ronde 4 (16-11-2018)
  1 Laporte Erik          ( 6)  ½-½  Verbeeck Kevin        ( 5) 
  2 Vinckens Edward       ( 1)  0-1  Demeersseman Rudi     ( 4) 
  3 Guldentops Pierre     ( 2)  0-1  Pattyn Luc            ( 3) 
(Go to Top)
Ronde 5 (30-11-2018)
  1 Pattyn Luc            ( 3)  1-0  Laporte Erik          ( 6) 
  2 Demeersseman Rudi     ( 4)  1-0  Guldentops Pierre     ( 2) 
  3 Verbeeck Kevin        ( 5)  1-0  Vinckens Edward       ( 1) 
(Go to Top)
Ronde 6 (04-01-2019)
  1 Demeersseman Rudi     ( 4)  ½-½  Pattyn Luc            ( 3) 
  2 Verbeeck Kevin        ( 5)  0-1  Guldentops Pierre     ( 2) 
  3 Laporte Erik          ( 6)  1-0  Vinckens Edward       ( 1) 
(Go to Top)
Ronde 7 (05-04-2019)
  1 Guldentops Pierre     ( 2)  1-0  Vinckens Edward       ( 1) 
  2 Pattyn Luc            ( 3)  ½-½  Verbeeck Kevin        ( 5) 
  3 Demeersseman Rudi     ( 4)  1-0  Laporte Erik          ( 6) 
(Go to Top)
Ronde 8 (03-05-2019)
  1 Verbeeck Kevin        ( 5)  1-0  Demeersseman Rudi     ( 4) 
  2 Vinckens Edward       ( 1)  0-1  Pattyn Luc            ( 3) 
  3 Laporte Erik          ( 6)  1-0  Guldentops Pierre     ( 2) 
(Go to Top)
Ronde 9 (24-05-2019)
  1 Pattyn Luc            ( 3)  1-0  Guldentops Pierre     ( 2) 
  2 Demeersseman Rudi     ( 4)  1-0  Vinckens Edward       ( 1) 
  3 Verbeeck Kevin        ( 5)  1-0  Laporte Erik          ( 6) 
(Go to Top)
Ronde 10 (07-06-2019)
  1 Vinckens Edward       ( 1)  0-1  Verbeeck Kevin        ( 5) 
  2 Guldentops Pierre     ( 2)  1-0  Demeersseman Rudi     ( 4) 
  3 Laporte Erik          ( 6)  1-0  Pattyn Luc            ( 3) 
(Go to Top)

Reeks 3

 

CK ChessLooks Lier 2018-2019

 

 

 

194
(©) FRBE 2005 PairTwo 6.13 (2015/08/10)
Org. : ChessLooks Lier ,Lier ,2018
, Tempo : Fischer
Tie Break Pts, Onderling Res, aantal overwinningen , SonneBorn-Berger, Koya, Zwart Gewonnen
V.S.F.

 

 

 

R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10
Amerikaanse klassering

 

Eindklassement
   Tit Naam                    ELO     V/M  Club    Lan    Ptn  Res   Win   S B   Koy   +Zwa 
  1    Laeremans Louis        (1385N)  -            BEL   8.0/9 0.0     0  0.00   0.0     0 
  2    Govaerts Christophe    (1267N)  -            BEL   6.0/9 0.0     0  0.00   0.0     0 
  3    Lambrechts Pieter      (1165N)  -            BEL   5.5/9 0.0     0  0.00   0.0     0 
  4    Deserf Jessie          (1106N)  -            BEL   3.5/9 0.0     0  0.00   0.0     0 
  5    Yarrid Dhooghe         (   0 )  M            BEL   2.0/5 0.0     0  0.00   0.0     0 
  6    Daems Karolien         (   0 )  -            BEL   0.0/9 0.0     0  0.00   0.0     0 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (21-09-2018)
  1 Laeremans Louis       ( 1)   -   Yarrid Dhooghe        ( 6) 
  2 Daems Karolien        ( 2)  0-1  Govaerts Christophe   ( 5) 
  3 Lambrechts Pieter     ( 3)  1-0  Deserf Jessie         ( 4) 
(Go to Top)
Ronde 2 (05-10-2018)
  1 Yarrid Dhooghe        ( 6)   -   Deserf Jessie         ( 4) 
  2 Govaerts Christophe   ( 5)  1-0  Lambrechts Pieter     ( 3) 
  3 Laeremans Louis       ( 1)  1-0  Daems Karolien        ( 2) 
(Go to Top)
Ronde 3 (19-10-2018)
  1 Daems Karolien        ( 2)   -   Yarrid Dhooghe        ( 6) 
  2 Lambrechts Pieter     ( 3)  ½-½  Laeremans Louis       ( 1) 
  3 Deserf Jessie         ( 4)  0-1  Govaerts Christophe   ( 5) 
(Go to Top)
Ronde 4 (16-11-2018)
  1 Yarrid Dhooghe        ( 6)   -   Govaerts Christophe   ( 5) 
  2 Laeremans Louis       ( 1)  1-0  Deserf Jessie         ( 4) 
  3 Daems Karolien        ( 2)  0-1  Lambrechts Pieter     ( 3) 
(Go to Top)
Ronde 5 (30-11-2018)
  1 Lambrechts Pieter     ( 3)   -   Yarrid Dhooghe        ( 6) 
  2 Deserf Jessie         ( 4)  1-0  Daems Karolien        ( 2) 
  3 Govaerts Christophe   ( 5)  0-1  Laeremans Louis       ( 1) 
(Go to Top)
Ronde 6 (04-01-2019)
  1 Deserf Jessie         ( 4)  1-0  Lambrechts Pieter     ( 3) 
  2 Govaerts Christophe   ( 5)  1-0  Daems Karolien        ( 2) 
  3 Yarrid Dhooghe        ( 6)  0-1  Laeremans Louis       ( 1) 
(Go to Top)
Ronde 7 (05-04-2019)
  1 Daems Karolien        ( 2)  0-1  Laeremans Louis       ( 1) 
  2 Lambrechts Pieter     ( 3)  1-0  Govaerts Christophe   ( 5) 
  3 Deserf Jessie         ( 4)  0-1  Yarrid Dhooghe        ( 6) 
(Go to Top)
Ronde 8 (03-05-2019)
  1 Govaerts Christophe   ( 5)  1-0  Deserf Jessie         ( 4) 
  2 Laeremans Louis       ( 1)  1-0  Lambrechts Pieter     ( 3) 
  3 Yarrid Dhooghe        ( 6)  1-0  Daems Karolien        ( 2) 
(Go to Top)
Ronde 9 (24-05-2019)
  1 Lambrechts Pieter     ( 3)  1-0  Daems Karolien        ( 2) 
  2 Deserf Jessie         ( 4)  ½-½  Laeremans Louis       ( 1) 
  3 Govaerts Christophe   ( 5)  1-0  Yarrid Dhooghe        ( 6) 
(Go to Top)
Ronde 10 (07-06-2019)
  1 Laeremans Louis       ( 1)  1-0  Govaerts Christophe   ( 5) 
  2 Daems Karolien        ( 2)  0-1  Deserf Jessie         ( 4) 
  3 Yarrid Dhooghe        ( 6)  0-1  Lambrechts Pieter     ( 3) 
(Go to Top)

CLL Open 2017-2018

Reeks 1

 

ChessLooks CK R1 2017-2018

 

 

 

194
(©) FRBE 2005 PairTwo 5.66 : 2014/06/25
Org. : ChessLooks Lier ,Lier ,2017
, Tempo : Fischer tempo
Tie Break Pts, Kashdan, SonneBorn-Berger, Koya, aantal overwinningen , Onderling Res
K.B.S.B.

 

 

 

R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10
Amerikaanse klassering

 

Eindklassement
    Naam                    ELO    ClNr     Ptn   Pres 
  1 Fleerackers Willy      (1980)   194   8.0/10  2078 
  2 Verrijssen Patrick     (1931)   194   5.5/10  1884 
  3 Rogmans Jelle          (1873)   182   5.5/10  1896 
  4 Appeltans Simon        (1658)   194   4.5/10  1867 
  5 Van Den Bossche Gunter (1882)   194   4.0/10  1786 
  6 Verbeeck Kevin         (1849)   194   2.5/10  1671 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (15-09-2017)
  1 Fleerackers Willy     ( 1) ( 8.0) 1-0  Appeltans Simon       ( 6) ( 4.5)
  2 Verrijssen Patrick    ( 2) ( 5.5) 1-0  Verbeeck Kevin        ( 5) ( 2.5)
  3 Van Den Bossche Gunter( 3) ( 4.0) 0-1  Rogmans Jelle         ( 4) ( 5.5)
(Go to Top)
Ronde 2 (06-10-2017)
  1 Appeltans Simon       ( 6) ( 4.5) ½-½  Rogmans Jelle         ( 4) ( 5.5)
  2 Verbeeck Kevin        ( 5) ( 2.5) 0-1  Van Den Bossche Gunter( 3) ( 4.0)
  3 Fleerackers Willy     ( 1) ( 8.0) 1-0  Verrijssen Patrick    ( 2) ( 5.5)
(Go to Top)
Ronde 3 (27-10-2017)
  1 Verrijssen Patrick    ( 2) ( 5.5) 0-1  Appeltans Simon       ( 6) ( 4.5)
  2 Van Den Bossche Gunter( 3) ( 4.0) ½-½  Fleerackers Willy     ( 1) ( 8.0)
  3 Rogmans Jelle         ( 4) ( 5.5) 1-0  Verbeeck Kevin        ( 5) ( 2.5)
(Go to Top)
Ronde 4 (24-11-2017)
  1 Appeltans Simon       ( 6) ( 4.5) 0-1  Verbeeck Kevin        ( 5) ( 2.5)
  2 Fleerackers Willy     ( 1) ( 8.0) 1-0  Rogmans Jelle         ( 4) ( 5.5)
  3 Verrijssen Patrick    ( 2) ( 5.5) ½-½  Van Den Bossche Gunter( 3) ( 4.0)
(Go to Top)
Ronde 5 (08-12-2017)
  1 Van Den Bossche Gunter( 3) ( 4.0) ½-½  Appeltans Simon       ( 6) ( 4.5)
  2 Rogmans Jelle         ( 4) ( 5.5) ½-½  Verrijssen Patrick    ( 2) ( 5.5)
  3 Verbeeck Kevin        ( 5) ( 2.5) 0-1  Fleerackers Willy     ( 1) ( 8.0)
(Go to Top)
Ronde 6 (02-02-2018)
  1 Rogmans Jelle         ( 4) ( 5.5) 0-1  Van Den Bossche Gunter( 3) ( 4.0)
  2 Verbeeck Kevin        ( 5) ( 2.5) 0-1  Verrijssen Patrick    ( 2) ( 5.5)
  3 Appeltans Simon       ( 6) ( 4.5) ½-½  Fleerackers Willy     ( 1) ( 8.0)
(Go to Top)
Ronde 7 (06-04-2018)
  1 Verrijssen Patrick    ( 2) ( 5.5) 0-1  Fleerackers Willy     ( 1) ( 8.0)
  2 Van Den Bossche Gunter( 3) ( 4.0) 0-1  Verbeeck Kevin        ( 5) ( 2.5)
  3 Rogmans Jelle         ( 4) ( 5.5) ½-½  Appeltans Simon       ( 6) ( 4.5)
(Go to Top)
Ronde 8 (04-05-2018)
  1 Verbeeck Kevin        ( 5) ( 2.5) ½-½  Rogmans Jelle         ( 4) ( 5.5)
  2 Fleerackers Willy     ( 1) ( 8.0) 1-0  Van Den Bossche Gunter( 3) ( 4.0)
  3 Appeltans Simon       ( 6) ( 4.5) 0-1  Verrijssen Patrick    ( 2) ( 5.5)
(Go to Top)
Ronde 9 (18-05-2018)
  1 Van Den Bossche Gunter( 3) ( 4.0) 0-1  Verrijssen Patrick    ( 2) ( 5.5)
  2 Rogmans Jelle         ( 4) ( 5.5) 1-0  Fleerackers Willy     ( 1) ( 8.0)
  3 Verbeeck Kevin        ( 5) ( 2.5) 0-1  Appeltans Simon       ( 6) ( 4.5)
(Go to Top)
Ronde 10 (01-06-2018)
  1 Fleerackers Willy     ( 1) ( 8.0) 1-0  Verbeeck Kevin        ( 5) ( 2.5)
  2 Verrijssen Patrick    ( 2) ( 5.5) ½-½  Rogmans Jelle         ( 4) ( 5.5)
  3 Appeltans Simon       ( 6) ( 4.5) ½-½  Van Den Bossche Gunter( 3) ( 4.0)
(Go to Top)

 

 

 

 

  ChessLooks CK R1 2017-2018
Spelers ELO Prest   1 2 3 4 5 6 Ptn Kas S B Koy Win Res 1/2 Punten
Fleerackers Willy M 1980 2078 1   2 1 2 8.0 4259909 802827.25 1769496.0 2949177 1638432.5
                               
Verrijssen Patrick M 1931 1884 2 0   1 2 1 5.5 3670084 786443.25 1572892.0 3276848 1671201.0
                     
Van Den Bossche Gunter M 1882 1786 3 ½ ½   1 1 1 4.0 3342384 933900.00 4096034.0 3801180 4030493.0
               
Rogmans Jelle M 1873 1896 4 1 1 1   1 5.5 3145793 868366.25 2195481.5 3276857 1736726.5
                     
Verbeeck Kevin M 1849 1671 5 0 0 1 ½   1 2.5 4456496 737296.75 1671194.0 4587586 2162710.5
         
Appeltans Simon M 1658 1867 6 ½ 1 1 1 1   4.5 3670085 737292.75 1802265.5 3276852 2261027.0
                 

 

R115-09-20171-62-53-4R206-10-20176-45-31-2R327-10-20172-63-14-5R424-11-20176-51-42-3R508-12-20173-64-25-1

  Datum : Paring

(©) FRBE 2005PairTwo 5.66 : 2014/06/25

Reeks 2

ChessLooks CK R2 2017-2018

 

194
(©) FRBE 2005 PairTwo 5.66 : 2014/06/25
Org. : ChessLooks Lier ,Lier ,2017
, Tempo : Fischer tempo
Tie Break Pts
V.S.F.

 

R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 R13 R14
Amerikaanse klassering

 

Eindklassement
    Naam                    ELO     ClNr     Ptn   Pres 
  1 Jansen Robbert         (   0 )   194  10.5/14  1318 
  2 Vervloet Staf          (1591N)   185   9.0/14  1536 
  3 Laporte Erik           (1640N)   194   8.0/14  1491 
  4 Demeersseman Rudi      (1450N)   194   6.5/14  1402 
  5 Guldentops Pierre      (1739N)   194   6.5/14  1884 
  6 Laeremans Louis        (1391N)   182   5.5/14  1277 
  7 Lambrechts Pieter      (   0 )   194   2.0/14   771 
  8 Deserf Jessie          (   0 )   194   1.0/14   301 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (15-09-2017)
  1 Laporte Erik          ( 1) ( 8.0) 0-0ffGuldentops Pierre     ( 8) ( 6.5)
  2 Vervloet Staf         ( 2) ( 9.0) ½-½  Jansen Robbert        ( 7) (10.5)
  3 Deserf Jessie         ( 3) ( 1.0) 0-1  Lambrechts Pieter     ( 6) ( 2.0)
  4 Demeersseman Rudi     ( 4) ( 6.5) 1-0  Laeremans Louis       ( 5) ( 5.5)
(Go to Top)
Ronde 2 (06-10-2017)
  1 Guldentops Pierre     ( 8) ( 6.5) 0-0ffLaeremans Louis       ( 5) ( 5.5)
  2 Lambrechts Pieter     ( 6) ( 2.0) 0-1  Demeersseman Rudi     ( 4) ( 6.5)
  3 Jansen Robbert        ( 7) (10.5) 1-0  Deserf Jessie         ( 3) ( 1.0)
  4 Laporte Erik          ( 1) ( 8.0) 0-1  Vervloet Staf         ( 2) ( 9.0)
(Go to Top)
Ronde 3 (27-10-2017)
  1 Vervloet Staf         ( 2) ( 9.0) 0-0ffGuldentops Pierre     ( 8) ( 6.5)
  2 Deserf Jessie         ( 3) ( 1.0) 0-1  Laporte Erik          ( 1) ( 8.0)
  3 Demeersseman Rudi     ( 4) ( 6.5) ½-½  Jansen Robbert        ( 7) (10.5)
  4 Laeremans Louis       ( 5) ( 5.5) 1-0  Lambrechts Pieter     ( 6) ( 2.0)
(Go to Top)
Ronde 4 (17-11-2017)
  1 Guldentops Pierre     ( 8) ( 6.5) 0-0ffLambrechts Pieter     ( 6) ( 2.0)
  2 Jansen Robbert        ( 7) (10.5) ½-½  Laeremans Louis       ( 5) ( 5.5)
  3 Laporte Erik          ( 1) ( 8.0) 0-1  Demeersseman Rudi     ( 4) ( 6.5)
  4 Vervloet Staf         ( 2) ( 9.0) 1-0  Deserf Jessie         ( 3) ( 1.0)
(Go to Top)
Ronde 5 (01-12-2017)
  1 Deserf Jessie         ( 3) ( 1.0) 0-0ffGuldentops Pierre     ( 8) ( 6.5)
  2 Demeersseman Rudi     ( 4) ( 6.5) 0-1  Vervloet Staf         ( 2) ( 9.0)
  3 Laeremans Louis       ( 5) ( 5.5) 0-1  Laporte Erik          ( 1) ( 8.0)
  4 Lambrechts Pieter     ( 6) ( 2.0) 0-1  Jansen Robbert        ( 7) (10.5)
(Go to Top)
Ronde 6 (15-12-2017)
  1 Guldentops Pierre     ( 8) ( 6.5) 0-0ffJansen Robbert        ( 7) (10.5)
  2 Laporte Erik          ( 1) ( 8.0) 1-0  Lambrechts Pieter     ( 6) ( 2.0)
  3 Vervloet Staf         ( 2) ( 9.0) 1-0  Laeremans Louis       ( 5) ( 5.5)
  4 Deserf Jessie         ( 3) ( 1.0) 0-1  Demeersseman Rudi     ( 4) ( 6.5)
(Go to Top)
Ronde 7 (12-01-2018)
  1 Demeersseman Rudi     ( 4) ( 6.5) 0-0ffGuldentops Pierre     ( 8) ( 6.5)
  2 Laeremans Louis       ( 5) ( 5.5) 1-0  Deserf Jessie         ( 3) ( 1.0)
  3 Lambrechts Pieter     ( 6) ( 2.0) 0-1  Vervloet Staf         ( 2) ( 9.0)
  4 Jansen Robbert        ( 7) (10.5) 1-0  Laporte Erik          ( 1) ( 8.0)
(Go to Top)
Ronde 8 (02-02-2018)
  1 Laeremans Louis       ( 5) ( 5.5) 0-1  Demeersseman Rudi     ( 4) ( 6.5)
  2 Lambrechts Pieter     ( 6) ( 2.0) 1-0  Deserf Jessie         ( 3) ( 1.0)
  3 Jansen Robbert        ( 7) (10.5) 1-0  Vervloet Staf         ( 2) ( 9.0)
  4 Guldentops Pierre     ( 8) ( 6.5) 1-0  Laporte Erik          ( 1) ( 8.0)
(Go to Top)
Ronde 9 (02-03-2018)
  1 Vervloet Staf         ( 2) ( 9.0) 0-1  Laporte Erik          ( 1) ( 8.0)
  2 Deserf Jessie         ( 3) ( 1.0) 0-1  Jansen Robbert        ( 7) (10.5)
  3 Demeersseman Rudi     ( 4) ( 6.5) 1-0  Lambrechts Pieter     ( 6) ( 2.0)
  4 Laeremans Louis       ( 5) ( 5.5) 0-1  Guldentops Pierre     ( 8) ( 6.5)
(Go to Top)
Ronde 10 (06-04-2018)
  1 Lambrechts Pieter     ( 6) ( 2.0) 0-1  Laeremans Louis       ( 5) ( 5.5)
  2 Jansen Robbert        ( 7) (10.5) 1-0  Demeersseman Rudi     ( 4) ( 6.5)
  3 Laporte Erik          ( 1) ( 8.0) 1-0  Deserf Jessie         ( 3) ( 1.0)
  4 Guldentops Pierre     ( 8) ( 6.5) ½-½  Vervloet Staf         ( 2) ( 9.0)
(Go to Top)
Ronde 11 (20-04-2018)
  1 Deserf Jessie         ( 3) ( 1.0) 0-1  Vervloet Staf         ( 2) ( 9.0)
  2 Demeersseman Rudi     ( 4) ( 6.5) 0-1  Laporte Erik          ( 1) ( 8.0)
  3 Laeremans Louis       ( 5) ( 5.5) 0-1  Jansen Robbert        ( 7) (10.5)
  4 Lambrechts Pieter     ( 6) ( 2.0) 0-1  Guldentops Pierre     ( 8) ( 6.5)
(Go to Top)
Ronde 12 (04-05-2018)
  1 Jansen Robbert        ( 7) (10.5) 1-0  Lambrechts Pieter     ( 6) ( 2.0)
  2 Laporte Erik          ( 1) ( 8.0) 1-0  Laeremans Louis       ( 5) ( 5.5)
  3 Vervloet Staf         ( 2) ( 9.0) 1-0  Demeersseman Rudi     ( 4) ( 6.5)
  4 Guldentops Pierre     ( 8) ( 6.5) 1-0  Deserf Jessie         ( 3) ( 1.0)
(Go to Top)
Ronde 13 (18-05-2018)
  1 Demeersseman Rudi     ( 4) ( 6.5) 0-1ffDeserf Jessie         ( 3) ( 1.0)
  2 Laeremans Louis       ( 5) ( 5.5) 1-0  Vervloet Staf         ( 2) ( 9.0)
  3 Lambrechts Pieter     ( 6) ( 2.0) 0-1  Laporte Erik          ( 1) ( 8.0)
  4 Jansen Robbert        ( 7) (10.5) 0-1  Guldentops Pierre     ( 8) ( 6.5)
(Go to Top)
Ronde 14 (01-06-2018)
  1 Laporte Erik          ( 1) ( 8.0) 0-1  Jansen Robbert        ( 7) (10.5)
  2 Vervloet Staf         ( 2) ( 9.0) 1-0  Lambrechts Pieter     ( 6) ( 2.0)
  3 Deserf Jessie         ( 3) ( 1.0) 0-1  Laeremans Louis       ( 5) ( 5.5)
  4 Guldentops Pierre     ( 8) ( 6.5) 1-0  Demeersseman Rudi     ( 4) ( 6.5)
(Go to Top)

 

 
  ChessLooks CK R2 2017-2018
Spelers ELO Prest   1 2 3 4 5 6 7 8 Ptn 1/2 Punten
Laporte Erik M 1640 N 1491 1   1 2 1 2 2 0 0 8.0
                               
Vervloet Staf M 1591 N 1536 2 1   2 2 1 2 ½ ½ 9.0
                                   
Deserf Jessie F 0 301 3 0 0   1 0 0 0 0 1.0
   
Demeersseman Rudi M 1450 N 1402 4 1 0 1   2 2 ½ 0 6.5
                         
Laeremans Louis M 1391 N 1277 5 0 1 2 0   2 ½ 0 5.5
                     
Lambrechts Pieter M 0 771 6 0 0 2 0 0   0 0 2.0
       
Jansen Robbert M 0 1318 7 2 2 2   0 10.5
                                         
Guldentops Pierre M 1739 N 1884 8 1 ½ 1 1 1 1 1   6.5
                         

 

R115-09-20171-82-73-64-5R206-10-20178-56-47-31-2R327-10-20172-83-14-75-6R417-11-20178-67-51-42-3R501-12-20173-84-25-16-7R615-12-20178-71-62-53-4R712-01-20184-85-36-27-1

  Datum : Paring

(©) FRBE 2005PairTwo 5.66 : 2014/06/25

CLL open 2019-2020

Reeks 1

Clubkampioenschap CLL Reeks1

 

194
(©) FRBE 2005 PairTwo 6.13 (2015/08/10)
Org. : ChessLooks Lier ,Lier ,2019
, Tempo : Fisher tempo
Tie Break Pts, Onderling Res, aantal overwinningen , SonneBorn-Berger, Koya, Zwart Gewonnen
V.S.F.

 

R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
R10 Paring
Amerikaanse klassering

 

Klassement na ronde 9
   Tit Naam                    ELO    V/M  Club             Lan    Ptn  Res   Win   S B   Koy   +Zwa 
  1    Fleerackers Willy      (1997)  M    ChessLooks Lier  BEL   3.5/4 0.0     0  0.00   0.0     0 
  2    Verrijssen Patrick     (1903)  M    ChessLooks Lier  BEL   3.0/4 ---     3  2.50   0.0     1 
  3    Van Den Bossche Gunter (1837)  M    ChessLooks Lier  BEL   3.0/4 ---     3  2.50   0.0     1 
  4    Verbeeck Kevin         (1818)  M    ChessLooks Lier  BEL   1.5/5 0.0     0  0.00   0.0     0 
  5    Jansen Robbert         (1722)  M    ChessLooks Lier  NED   0.5/4 ---     0  0.75   0.0     0 
  6    Pattyn Luc             (1681)  M    ChessLooks Lier  BEL   0.5/3 ---     0  0.75   0.0     0 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (06-09-2019)
  1 Fleerackers Willy     ( 1)  1-0  Pattyn Luc            ( 6) 
  2 Verrijssen Patrick    ( 2)  1-0  Jansen Robbert        ( 5) 
  3 Van Den Bossche Gunter( 3)  1-0  Verbeeck Kevin        ( 4) 
(Go to Top)
Ronde 2 (04-10-2019)
  1 Pattyn Luc            ( 6)  ½-½  Verbeeck Kevin        ( 4) 
  2 Jansen Robbert        ( 5)  0-1  Van Den Bossche Gunter( 3) 
  3 Fleerackers Willy     ( 1)  1-0  Verrijssen Patrick    ( 2) 
(Go to Top)
Ronde 3 (18-10-2019)
  1 Verrijssen Patrick    ( 2)  1-0  Pattyn Luc            ( 6) 
  2 Van Den Bossche Gunter( 3)  0-1  Fleerackers Willy     ( 1) 
  3 Verbeeck Kevin        ( 4)  ½-½  Jansen Robbert        ( 5) 
(Go to Top)
Ronde 4 (15-11-2019)
  1 Pattyn Luc            ( 6)   -   Jansen Robbert        ( 5) 
  2 Fleerackers Willy     ( 1)  ½-½  Verbeeck Kevin        ( 4) 
  3 Verrijssen Patrick    ( 2)   -   Van Den Bossche Gunter( 3) 
(Go to Top)
Ronde 5 (29-11-2019)
  1 Van Den Bossche Gunter( 3)   -   Pattyn Luc            ( 6) 
  2 Verbeeck Kevin        ( 4)  0-1  Verrijssen Patrick    ( 2) 
  3 Jansen Robbert        ( 5)   -   Fleerackers Willy     ( 1) 
(Go to Top)
Ronde 6 (10-01-2020)
  1 Verbeeck Kevin        ( 4)   -   Van Den Bossche Gunter( 3) 
  2 Jansen Robbert        ( 5)   -   Verrijssen Patrick    ( 2) 
  3 Pattyn Luc            ( 6)   -   Fleerackers Willy     ( 1) 
(Go to Top)
Ronde 7 (03-04-2020)
  1 Verrijssen Patrick    ( 2)   -   Fleerackers Willy     ( 1) 
  2 Van Den Bossche Gunter( 3)  1-0  Jansen Robbert        ( 5) 
  3 Verbeeck Kevin        ( 4)   -   Pattyn Luc            ( 6) 
(Go to Top)
Ronde 8 (01-05-2020)
  1 Jansen Robbert        ( 5)   -   Verbeeck Kevin        ( 4) 
  2 Fleerackers Willy     ( 1)   -   Van Den Bossche Gunter( 3) 
  3 Pattyn Luc            ( 6)   -   Verrijssen Patrick    ( 2) 
(Go to Top)
Ronde 9 (22-05-2020)
  1 Van Den Bossche Gunter( 3)   -   Verrijssen Patrick    ( 2) 
  2 Verbeeck Kevin        ( 4)   -   Fleerackers Willy     ( 1) 
  3 Jansen Robbert        ( 5)   -   Pattyn Luc            ( 6) 
(Go to Top)
Ronde 10 (05-06-2020)(Paring)
  1 Fleerackers Willy     ( 1)   -   Jansen Robbert        ( 5) 
  2 Verrijssen Patrick    ( 2)   -   Verbeeck Kevin        ( 4) 
  3 Pattyn Luc            ( 6)   -   Van Den Bossche Gunter( 3) 
(Go to Top)

Reeks 2

Clubkampioenschap CLL 2020 Reeks 2

 

194
(©) FRBE 2005 PairTwo 6.13 (2015/08/10)
Org. : ChessLooks Lier ,Lier ,2019
, Tempo : Fischer tempo
Tie Break Pts, Onderling Res, aantal overwinningen , SonneBorn-Berger, Koya, Zwart Gewonnen
V.S.F.

 

R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
R10 Paring
Amerikaanse klassering

 

Klassement na ronde 9
   Tit Naam                    ELO    V/M  Club             Lan    Ptn  Res   Win   S B   Koy   +Zwa 
  1    Guldentops Pierre      (1686)  M    ChessLooks Lier  BEL   4.0/5 0.0     0  0.00   0.0     0 
  2    Vinckens Edward        (1341)  M    ChessLooks Lier  BEL   3.5/5 0.0     0  0.00   0.0     0 
  3    Laporte Erik           (1571)  M    ChessLooks Lier  BEL   2.5/4 0.0     0  0.00   0.0     0 
  4    Demeersseman Rudi      (1584)  M    ChessLooks Lier  BEL   2.0/5 0.0     0  0.00   0.0     0 
  5    Govaerts Christophe    (1254)  M    ChessLooks Lier  BEL   1.0/4 ---     1  3.50   0.0     0 
  6    Laeremans Louis        (1360)  M    Noorderwijk      BEL   1.0/5 ---     1  1.00   0.0     0 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (06-09-2019)
  1 Guldentops Pierre     ( 1)  1-0  Govaerts Christophe   ( 6) 
  2 Demeersseman Rudi     ( 2)  0-1  Vinckens Edward       ( 5) 
  3 Laporte Erik          ( 3)  1-0  Laeremans Louis       ( 4) 
(Go to Top)
Ronde 2 (04-10-2019)
  1 Govaerts Christophe   ( 6)  0-1  Laeremans Louis       ( 4) 
  2 Vinckens Edward       ( 5)  1-0  Laporte Erik          ( 3) 
  3 Guldentops Pierre     ( 1)  1-0  Demeersseman Rudi     ( 2) 
(Go to Top)
Ronde 3 (18-10-2019)
  1 Demeersseman Rudi     ( 2)  1-0  Govaerts Christophe   ( 6) 
  2 Laporte Erik          ( 3)  ½-½  Guldentops Pierre     ( 1) 
  3 Laeremans Louis       ( 4)  0-1  Vinckens Edward       ( 5) 
(Go to Top)
Ronde 4 (15-11-2019)
  1 Govaerts Christophe   ( 6)  1-0  Vinckens Edward       ( 5) 
  2 Guldentops Pierre     ( 1)  1-0  Laeremans Louis       ( 4) 
  3 Demeersseman Rudi     ( 2)  0-1  Laporte Erik          ( 3) 
(Go to Top)
Ronde 5 (29-11-2019)
  1 Laporte Erik          ( 3)   -   Govaerts Christophe   ( 6) 
  2 Laeremans Louis       ( 4)  0-1  Demeersseman Rudi     ( 2) 
  3 Vinckens Edward       ( 5)  ½-½  Guldentops Pierre     ( 1) 
(Go to Top)
Ronde 6 (10-01-2020)
  1 Laeremans Louis       ( 4)   -   Laporte Erik          ( 3) 
  2 Vinckens Edward       ( 5)   -   Demeersseman Rudi     ( 2) 
  3 Govaerts Christophe   ( 6)   -   Guldentops Pierre     ( 1) 
(Go to Top)
Ronde 7 (03-04-2020)
  1 Demeersseman Rudi     ( 2)   -   Guldentops Pierre     ( 1) 
  2 Laporte Erik          ( 3)   -   Vinckens Edward       ( 5) 
  3 Laeremans Louis       ( 4)   -   Govaerts Christophe   ( 6) 
(Go to Top)
Ronde 8 (01-05-2020)
  1 Vinckens Edward       ( 5)   -   Laeremans Louis       ( 4) 
  2 Guldentops Pierre     ( 1)   -   Laporte Erik          ( 3) 
  3 Govaerts Christophe   ( 6)   -   Demeersseman Rudi     ( 2) 
(Go to Top)
Ronde 9 (22-05-2020)
  1 Laporte Erik          ( 3)   -   Demeersseman Rudi     ( 2) 
  2 Laeremans Louis       ( 4)   -   Guldentops Pierre     ( 1) 
  3 Vinckens Edward       ( 5)   -   Govaerts Christophe   ( 6) 
(Go to Top)
Ronde 10 (05-06-2020)(Paring)
  1 Guldentops Pierre     ( 1)   -   Vinckens Edward       ( 5) 
  2 Demeersseman Rudi     ( 2)   -   Laeremans Louis       ( 4) 
  3 Govaerts Christophe   ( 6)   -   Laporte Erik          ( 3) 
(Go to Top)

Reeks 3

Clubkampioenschap CLL 2020 Reeks 3

 

194
(©) FRBE 2005 PairTwo 6.13 (2015/08/10)
Org. : ChessLooks Lier ,Lier ,2019
, Tempo : Fischer Tempo
Tie Break Pts, Onderling Res, aantal overwinningen , SonneBorn-Berger, Koya, Zwart Gewonnen
V.S.F.

 

R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 R13
R14 Paring
Amerikaanse klassering

 

Klassement na ronde 13
   Tit Naam                    ELO     V/M  Club             Lan    Ptn  Res   Win   S B   Koy   +Zwa 
  1    Keynen Leo             (1265N)  M    ChessLooks Lier  BEL   6.0/6 0.0     0  0.00   0.0     0 
  2    Kalinkina Ariadna      (   0 )  V    Noorderwijk      BEL   5.0/7 0.0     0  0.00   0.0     0 
  3    Deserf Jessie          (1150N)  V    ChessLooks Lier  BEL   3.0/6 ---     3  0.00   0.0     0 
  4    Lambrechts Pieter      (1153N)  M    ChessLooks Lier  BEL   3.0/7 ---     2  0.00   0.0     0 
  5    Dhooghe Yarrid         (   0 )  M    ChessLooks Lier  BEL   2.5/5 0.0     0  0.00   0.0     0 
  6    De Backer Piet         (1212N)  M    Zimmertoren      BEL   1.5/5 0.0     0  0.00   0.0     0 
  7    Noteris Firmin         ( 899N)  M    ChessLooks Lier  BEL   0.0/2 ---     0  0.00   0.0     0 
  8    Verheyen Marc          (   0 )  M    ChessLooks Lier  BEL   0.0/4 ---     0  0.00   0.0     0 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (06-09-2019)
  1 Keynen Leo            ( 1)  1-0  Verheyen Marc         ( 8) 
  2 De Backer Piet        ( 2)  1-0  Kalinkina Ariadna     ( 7) 
  3 Lambrechts Pieter     ( 3)  ½-½  Dhooghe Yarrid        ( 6) 
  4 Deserf Jessie         ( 4)   -   Firmin Noteris        ( 5) 
(Go to Top)
Ronde 2 (20-09-2019)
  1 Verheyen Marc         ( 8)   -   Firmin Noteris        ( 5) 
  2 Dhooghe Yarrid        ( 6)  1-0  Deserf Jessie         ( 4) 
  3 Kalinkina Ariadna     ( 7)  1-0  Lambrechts Pieter     ( 3) 
  4 Keynen Leo            ( 1)  1-0  De Backer Piet        ( 2) 
(Go to Top)
Ronde 3 (04-10-2019)
  1 De Backer Piet        ( 2)   -   Verheyen Marc         ( 8) 
  2 Lambrechts Pieter     ( 3)  0-1  Keynen Leo            ( 1) 
  3 Deserf Jessie         ( 4)  0-1  Kalinkina Ariadna     ( 7) 
  4 Firmin Noteris        ( 5)   -   Dhooghe Yarrid        ( 6) 
(Go to Top)
Ronde 4 (18-10-2019)
  1 Verheyen Marc         ( 8)   -   Dhooghe Yarrid        ( 6) 
  2 Kalinkina Ariadna     ( 7)  1-0  Firmin Noteris        ( 5) 
  3 Keynen Leo            ( 1)  1-0  Deserf Jessie         ( 4) 
  4 De Backer Piet        ( 2)  ½-½  Lambrechts Pieter     ( 3) 
(Go to Top)
Ronde 5 (08-11-2019)
  1 Lambrechts Pieter     ( 3)  1-0  Verheyen Marc         ( 8) 
  2 Deserf Jessie         ( 4)  1-0  De Backer Piet        ( 2) 
  3 Firmin Noteris        ( 5)   -   Keynen Leo            ( 1) 
  4 Dhooghe Yarrid        ( 6)  0-1  Kalinkina Ariadna     ( 7) 
(Go to Top)
Ronde 6 (22-11-2019)
  1 Verheyen Marc         ( 8)  0-1  Kalinkina Ariadna     ( 7) 
  2 Keynen Leo            ( 1)  1-0  Dhooghe Yarrid        ( 6) 
  3 De Backer Piet        ( 2)   -   Firmin Noteris        ( 5) 
  4 Lambrechts Pieter     ( 3)  0-1  Deserf Jessie         ( 4) 
(Go to Top)
Ronde 7 (06-12-2019)
  1 Deserf Jessie         ( 4)  1-0  Verheyen Marc         ( 8) 
  2 Firmin Noteris        ( 5)  0-1  Lambrechts Pieter     ( 3) 
  3 Dhooghe Yarrid        ( 6)  1-0  De Backer Piet        ( 2) 
  4 Kalinkina Ariadna     ( 7)  0-1  Keynen Leo            ( 1) 
(Go to Top)
Ronde 8 (10-01-2020)
  1 Firmin Noteris        ( 5)   -   Deserf Jessie         ( 4) 
  2 Dhooghe Yarrid        ( 6)   -   Lambrechts Pieter     ( 3) 
  3 Kalinkina Ariadna     ( 7)   -   De Backer Piet        ( 2) 
  4 Verheyen Marc         ( 8)   -   Keynen Leo            ( 1) 
(Go to Top)
Ronde 9 (06-03-2020)
  1 De Backer Piet        ( 2)   -   Keynen Leo            ( 1) 
  2 Lambrechts Pieter     ( 3)   -   Kalinkina Ariadna     ( 7) 
  3 Deserf Jessie         ( 4)   -   Dhooghe Yarrid        ( 6) 
  4 Firmin Noteris        ( 5)   -   Verheyen Marc         ( 8) 
(Go to Top)
Ronde 10 (17-04-2020)
  1 Dhooghe Yarrid        ( 6)   -   Firmin Noteris        ( 5) 
  2 Kalinkina Ariadna     ( 7)   -   Deserf Jessie         ( 4) 
  3 Keynen Leo            ( 1)   -   Lambrechts Pieter     ( 3) 
  4 Verheyen Marc         ( 8)   -   De Backer Piet        ( 2) 
(Go to Top)
Ronde 11 (01-05-2020)
  1 Lambrechts Pieter     ( 3)   -   De Backer Piet        ( 2) 
  2 Deserf Jessie         ( 4)   -   Keynen Leo            ( 1) 
  3 Firmin Noteris        ( 5)   -   Kalinkina Ariadna     ( 7) 
  4 Dhooghe Yarrid        ( 6)   -   Verheyen Marc         ( 8) 
(Go to Top)
Ronde 12 (15-05-2020)
  1 Kalinkina Ariadna     ( 7)   -   Dhooghe Yarrid        ( 6) 
  2 Keynen Leo            ( 1)   -   Firmin Noteris        ( 5) 
  3 De Backer Piet        ( 2)   -   Deserf Jessie         ( 4) 
  4 Verheyen Marc         ( 8)   -   Lambrechts Pieter     ( 3) 
(Go to Top)
Ronde 13 (29-05-2020)
  1 Deserf Jessie         ( 4)   -   Lambrechts Pieter     ( 3) 
  2 Firmin Noteris        ( 5)   -   De Backer Piet        ( 2) 
  3 Dhooghe Yarrid        ( 6)   -   Keynen Leo            ( 1) 
  4 Kalinkina Ariadna     ( 7)   -   Verheyen Marc         ( 8) 
(Go to Top)
Ronde 14 (12-06-2020)(Paring)
  1 Keynen Leo            ( 1)   -   Kalinkina Ariadna     ( 7) 
  2 De Backer Piet        ( 2)   -   Dhooghe Yarrid        ( 6) 
  3 Lambrechts Pieter     ( 3)   -   Firmin Noteris        ( 5) 
  4 Verheyen Marc         ( 8)   -   Deserf Jessie         ( 4) 
(Go to Top)

Subcategories