Reeks 3 ChessLooks Open

Clubkampioenschap CLL 2020 Reeks 3


194
(©) FRBE 2005 PairTwo 6.13 (2015/08/10)
Org. : ChessLooks Lier ,Lier ,2019
, Tempo : Fischer Tempo
Tie BreakPts, Onderling Res, aantal overwinningen , SonneBorn-Berger, Koya, Zwart Gewonnen
V.S.F.

R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 R13
R14 Paring
Amerikaanse klassering

Klassement na ronde 13
   Tit Naam                    ELO     V/M  Club             Lan    Ptn  Res   Win   S B   Koy   +Zwa 
  1    Keynen Leo             (1265N)  M    ChessLooks Lier  BEL   4.0/4 0.0     0  0.00   0.0     0 
  2    Kalinkina Ariadna      (   0 )  V    Noorderwijk      BEL   3.0/5 0.0     0  0.00   0.0     0 
  3    Deserf Jessie          (1150N)  V    ChessLooks Lier  BEL   2.0/5 ---     2  0.00   0.0     0 
  4    Lambrechts Pieter      (1153N)  M    ChessLooks Lier  BEL   2.0/5 ---     1  0.00   0.0     0 
  5    De Backer Piet         (1212N)  M    Zimmertoren      BEL   1.5/3 ---     1  4.00   0.0     0 
  6    Dhooghe Yarrid         (   0 )  M    ChessLooks Lier  BEL   1.5/3 ---     1  3.00   0.0     0 
  7    Daems Karolien         ( 899N)  V    ChessLooks Lier  BEL   1.0/2 0.0     0  0.00   0.0     0 
  8    Verheyen Marc          (   0 )  M    ChessLooks Lier  BEL   0.0/3 0.0     0  0.00   0.0     0 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (06-09-2019)
  1 Keynen Leo            ( 1)  1-0  Verheyen Marc         ( 8) 
  2 De Backer Piet        ( 2)  1-0  Kalinkina Ariadna     ( 7) 
  3 Lambrechts Pieter     ( 3)  ½-½  Dhooghe Yarrid        ( 6) 
  4 Deserf Jessie         ( 4)  1-0  Daems Karolien        ( 5) 
(Go to Top)
Ronde 2 (20-09-2019)
  1 Verheyen Marc         ( 8)  0-1  Daems Karolien        ( 5) 
  2 Dhooghe Yarrid        ( 6)  1-0  Deserf Jessie         ( 4) 
  3 Kalinkina Ariadna     ( 7)  1-0  Lambrechts Pieter     ( 3) 
  4 Keynen Leo            ( 1)   -   De Backer Piet        ( 2) 
(Go to Top)
Ronde 3 (04-10-2019)
  1 De Backer Piet        ( 2)   -   Verheyen Marc         ( 8) 
  2 Lambrechts Pieter     ( 3)  0-1  Keynen Leo            ( 1) 
  3 Deserf Jessie         ( 4)  0-1  Kalinkina Ariadna     ( 7) 
  4 Daems Karolien        ( 5)   -   Dhooghe Yarrid        ( 6) 
(Go to Top)
Ronde 4 (18-10-2019)
  1 Verheyen Marc         ( 8)   -   Dhooghe Yarrid        ( 6) 
  2 Kalinkina Ariadna     ( 7)   -   Daems Karolien        ( 5) 
  3 Keynen Leo            ( 1)  1-0  Deserf Jessie         ( 4) 
  4 De Backer Piet        ( 2)  ½-½  Lambrechts Pieter     ( 3) 
(Go to Top)
Ronde 5 (08-11-2019)
  1 Lambrechts Pieter     ( 3)  1-0  Verheyen Marc         ( 8) 
  2 Deserf Jessie         ( 4)  1-0  De Backer Piet        ( 2) 
  3 Daems Karolien        ( 5)   -   Keynen Leo            ( 1) 
  4 Dhooghe Yarrid        ( 6)  0-1  Kalinkina Ariadna     ( 7) 
(Go to Top)
Ronde 6 (22-11-2019)
  1 Verheyen Marc         ( 8)   -   Kalinkina Ariadna     ( 7) 
  2 Keynen Leo            ( 1)   -   Dhooghe Yarrid        ( 6) 
  3 De Backer Piet        ( 2)   -   Daems Karolien        ( 5) 
  4 Lambrechts Pieter     ( 3)   -   Deserf Jessie         ( 4) 
(Go to Top)
Ronde 7 (06-12-2019)
  1 Deserf Jessie         ( 4)   -   Verheyen Marc         ( 8) 
  2 Daems Karolien        ( 5)   -   Lambrechts Pieter     ( 3) 
  3 Dhooghe Yarrid        ( 6)   -   De Backer Piet        ( 2) 
  4 Kalinkina Ariadna     ( 7)  0-1  Keynen Leo            ( 1) 
(Go to Top)
Ronde 8 (10-01-2020)
  1 Daems Karolien        ( 5)   -   Deserf Jessie         ( 4) 
  2 Dhooghe Yarrid        ( 6)   -   Lambrechts Pieter     ( 3) 
  3 Kalinkina Ariadna     ( 7)   -   De Backer Piet        ( 2) 
  4 Verheyen Marc         ( 8)   -   Keynen Leo            ( 1) 
(Go to Top)
Ronde 9 (06-03-2020)
  1 De Backer Piet        ( 2)   -   Keynen Leo            ( 1) 
  2 Lambrechts Pieter     ( 3)   -   Kalinkina Ariadna     ( 7) 
  3 Deserf Jessie         ( 4)   -   Dhooghe Yarrid        ( 6) 
  4 Daems Karolien        ( 5)   -   Verheyen Marc         ( 8) 
(Go to Top)
Ronde 10 (17-04-2020)
  1 Dhooghe Yarrid        ( 6)   -   Daems Karolien        ( 5) 
  2 Kalinkina Ariadna     ( 7)   -   Deserf Jessie         ( 4) 
  3 Keynen Leo            ( 1)   -   Lambrechts Pieter     ( 3) 
  4 Verheyen Marc         ( 8)   -   De Backer Piet        ( 2) 
(Go to Top)
Ronde 11 (01-05-2020)
  1 Lambrechts Pieter     ( 3)   -   De Backer Piet        ( 2) 
  2 Deserf Jessie         ( 4)   -   Keynen Leo            ( 1) 
  3 Daems Karolien        ( 5)   -   Kalinkina Ariadna     ( 7) 
  4 Dhooghe Yarrid        ( 6)   -   Verheyen Marc         ( 8) 
(Go to Top)
Ronde 12 (15-05-2020)
  1 Kalinkina Ariadna     ( 7)   -   Dhooghe Yarrid        ( 6) 
  2 Keynen Leo            ( 1)   -   Daems Karolien        ( 5) 
  3 De Backer Piet        ( 2)   -   Deserf Jessie         ( 4) 
  4 Verheyen Marc         ( 8)   -   Lambrechts Pieter     ( 3) 
(Go to Top)
Ronde 13 (29-05-2020)
  1 Deserf Jessie         ( 4)   -   Lambrechts Pieter     ( 3) 
  2 Daems Karolien        ( 5)   -   De Backer Piet        ( 2) 
  3 Dhooghe Yarrid        ( 6)   -   Keynen Leo            ( 1) 
  4 Kalinkina Ariadna     ( 7)   -   Verheyen Marc         ( 8) 
(Go to Top)
Ronde 14 (12-06-2020)(Paring)
  1 Keynen Leo            ( 1)   -   Kalinkina Ariadna     ( 7) 
  2 De Backer Piet        ( 2)   -   Dhooghe Yarrid        ( 6) 
  3 Lambrechts Pieter     ( 3)   -   Daems Karolien        ( 5) 
  4 Verheyen Marc         ( 8)   -   Deserf Jessie         ( 4) 
(Go to Top)